درباره ما !

شرکت کیمیا پدیده طرح اسپادان یکی از شرکتهای ایرانی تولید کننده بازی های فکری می باشد که با نام تجاری نابغه هوشمند اقدام به ساخت چهار بازی پرفروش مونوپولی ۱۴۰۰ ، ماشا و میشا ، جهانگرد نابغه و هفت خان نموده است .

ما در این سالها کوشیده ایم تا کودکان سرزمین مان را از طریق بازی‌های فکری سودمند با ارزش های اخلاقی ، فرهنگی و قهرمان های ملی چون رستم ، سهراب ، آرش کمانگیر آشنا کرده و نه قهرمان های پوشالی و ضد اخلاقی چون اسپایدرمن ها و بتمن ها و از طریق ضمیر ناخوداگاه ، بتوانیم در راستای اعتلای اخلاقی جامعه و رشد فرزندان این سرزمین سهم بسزایی داشته باشیم .

بر هیچ کس پوشیده نیست که پایه گذاری تربیت و اصول اخلاقی در سنین کودکی انجام می‌شود و بسیاری از این ارزش‌ها از طریق نظام آموزشی ، خانواده و یا اجتماع قابل انتقال نیستند و بهترین بستر برای آن از طریق بازی همراه با لذت در کودکان است .

بازی‌های ما به گونه‌ای طراحی شده است که علاوه بر کودکان می‌تواند کلیه اعضای خانواده را دور هم جمع کرده و فضایی شاد و مثبت را برای همه فراهم کند .
بر کسی پوشیده نیست که نیاکان و اجداد ما همگی بر اصول اخلاقی تاکید داشتند باید بدانیم رستم ها و سهراب ها و اسفندیار های امروز ما کسانی هستند که ذهن هایی پرورش یافته داشته باشند وبتوانند جامعه ما را به سعادت برسانند . آرمان ما داشتن یک جامعه سالم، اخلاق مدار و توسعه یافته از طریق تربیت نسلی پیشرو و معتقد است و ایمان داریم ذخایر فرهنگی ما آنچنان گسترده و غنی هستند که بالاتر از هر ثروت خدادادی می‌تواند معرف ایران و ایرانی باشد