شرکت بازی سازی نابغه هوشمند

شرکت کیمیا پدیده طرح اسپادان یکی از شرکتهای ایرانی تولید کننده بازی های فکری می باشد که با نام تجاری نابغه هوشمند اقدام به ساخت چهار بازی پرفروش مونوپولی ۱۴۰۰ ، ماشا و میشا ، جهانگرد نابغه و هفت خان نموده است .

ما در این سالها کوشیده ایم تا کودکان سرزمین مان را از طریق بازی‌های فکری سودمند با ارزش های اخلاقی ، فرهنگی و قهرمان های ملی چون رستم ، سهراب ، آرش کمانگیر آشنا کرده و نه قهرمان های پوشالی و ضد اخلاقی چون اسپایدرمن ها و بتمن ها و از طریق ضمیر ناخوداگاه ، بتوانیم در راستای اعتلای اخلاقی جامعه و رشد فرزندان این سرزمین سهم بسزایی داشته باشیم .

فواید بردگیم ها برای یادگیری اولیه

حتی بازی های ساده برد گیم نیز به کودکان کمک می کنند تا رنگ ها را بشناسند، فضاها را بشمرند. هماهنگی بین چشم و دست و مهارت در حرکت کارت ها و تکه های اطراف صفحه بازی را توسعه دهند و بتوانند فضا و امکانات را یاد بگیرند.

فواید بردگیم برای باز کردن ذهن

بیتریک تاوبر روانشناس بالینی و نویسنده می گوید: “بازی های استراتژیک برای کمک به لب های جلوی مغز مفید هستند.” این لوب های جلویی مسئول مهارت های عملکرد اجرایی هستند که شامل برنامه ریزی، سازماندهی و تصمیم گیری های خوب است.

فواید بردگیم در جهت رشد شخصیت اجتماعی

به عبارت دیگر، نوبت گرفتن و تمرین صبر و حوصله در حین بازی – حتی وقتی اوضاع به آن روال پیش نرود – می تواند به بچه ها کمک کند تا پاسخ های محترمانه تری از زیر پا زدن و محکم کوبیدن در اتاق خواب را انجام دهند و با جمع تعامل نمایند.

نصب اپلیکیشن نابغه هوشمند

مهمترین مزیت رقابتی ما میتوان از اپلکیشن نصبی و تحت وبمون نام برد که میتونید اون رو از لینک های زیر نصب کنید و خیلی راحت و سریع آموزش بازی ها رو ببنید و از امکانات بازی ها استفاده کنید . 

همچنین کلی امکانات مفرح دیگه مثل بازی های دیجیتال هم برای شما محیا شده !

محصولات ما !

هوشچین نابغه سه تکه

هوشچین نابغه دوتکه

بازی ماشا و میشا بزرگ

هوشچین نابغه یک تکه

پازل مکعبی نابغه

بازی هفت خان رستم